Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

mabivio

Zavolejte mi zpět

Proč spolupracovat s MABIVIO?

A proč ne? Pokud je ve vašem zájmu outsourcovat co nejvíce aktivit nesouvisejících přímo s doručováním, pak jste na správné adrese. Na základě auditu garantujeme minimální úsporu 15 % z nákladů na produkty a služby, které bude následně MABIVIO outsourcovat. Do projektů s nižší mírou šetření se nepouštíme, abychom neokrádali o čas ani naše klienty, ani sami sebe. Často při auditu zjistíme, že klientům umíme pomoci i nad rámec původního očekávání, protože máme rozsáhlé know-how v oblasti logistiky a poskytování kurýrních služeb.


Příběh MABIVIO

2009

Dva cyklističtí nadšenci Ferenc Viola a Gábor Bindics založili v květnu 2009 spolu s budapešťskými cyklokurýry Hajtás Pajtás společnost Švihaj Šuhaj s.r.o. se sídlem na ulici Kopčianska. V bratislavských ulicích tak prudce vzrostl počet kurýrů na kolech. „Švihající šohajové“ začali dělat průvan v ulicích města i ve vnímání kurýrních služeb zákazníky. Zákazníci získali novou, mladistvou, dynamickou a ekologickou alternativu.

2011

Přišel nový společník Michal Matys, který ve vlastnické struktuře nahradil společníky z Hajtás Pajtás. Přestěhovali jsme se do Aupark Tower na Einsteinově ulici 24. Původní zakladatelé Ferenc Viola a Gábor Bindics pracovně opustili firmu a začali se věnovat novým aktivitám.

2012

Koncem léta 2012 jsme zkušebně spojili síly šohajů s cyklistickými kurýry GO4. Nejdříve jsme si začali navzájem pomáhat, později jsme se dohodli, že budeme budovat společnou ekologickou cyklokurýrní službu pro Bratislavu. Všechny kurýrní aktivity byly přesunuty do nového právního subjektu Cyklokuriér Švihaj Šuhaj, s.r.o.

2012

Původní s.r.o. Švihaj Šuhaj se přejmenovala na MABIVIO, s.r.o. a začala využívat své know-how a kontakty z „kurýrnictví“ k poskytování služeb v oblasti nákupu a pronajímání všeho potřebného pro chod kurýrních firem.

2013

MABIVIO se stala dovozcem různých druhů vysílaček, prodejcem softwaru pro kurýrské služby a začala zajišťovat dodávky různých druhů zboží pro několik kurýrních společností v České republice.

2014

MABIVIO otevírá českou pobočku pro lepší obsluhu klientů v České republice a přidává do nabídky i správu vozových parků. Úspěšně oslovujeme autoškoly s produktem šitým na míru - pronajímání nových i ojetých vozidel pro autoškoly.

Translata Eurococ Švihaj Šuhaj

© 2014 MABIVIO | website by kovidesign